SMARTOFFICE KOOLITUS

RÜHT ON ESMANE TERVISE ALLIKAS


pilates treening - smartoffice

Meie eesmärk on panna inimest märkama oma kehaasendit ja vajadusel lihtsate harjutuste abil seda korrigeerima.

 

KOOLITUSE LÄBIVIIJA

Britt Kalbus on True Pilates süsteemi ja Romana Kryzanowska poolt sertifitseeritud Pilatese Meister. Ta on True Pilates ülemaailmse süsteemi Eesti esinduse asutaja ja treenerina tegutsenud alates 2003. Briti suurim soov on aidata inimesi heale tervisele.

KOOLITUSE EESMÄRK

Koolituse eesmärk on panna inimest märkama oma kehaasendit ja vajadusel lihtsate harjutuste abil korrigeerida seda. Rüht on esmane tervise allikas, mida inimene vajab tagamaks head tervist. Samuti on oluline osa koolitusest see, et märkaksime teist inimest enda kõrval. Tänu tehnika ajastule oleme harjunud infot vahetama väga kiirelt, mille käigus tihti unustame ära inimese.

Koolitus on suunatud eelkõige inimesele, kes veedab enamus aega sundasendis näiteks töötades arvutiga.

Põhiteemad on seotud rühi ning rühti arendavate/korrigeerivate harjutustega. Vaatame visuaalset materjali. Praktilise osa jooksul proovime lihtsaid harjutusi, mida saaks teha kontorilaua taga ja selle ümbruses. Teeme meeskonnatööd. Kasutame Pilatese tehnika võtteid.

TULEMUS

Osavõtja tunneb, et ettevõte hoolib temast kui inimesest. Ta omandab väikesi lihtsaid nippe kuidas lõdvestada ja treenida rühti kontoris töö ajal. Inimene on teadlikum kõrvalolevast kaastöötajast ning oma mõjust meeskonnale.

LISAINFORMATSIOON

Koolitus kestab 1 tund ning osalejate arv kuni 500 inimest.

Tuleme kohale teie kontorisse. Ruumis peaksid olema toolid, lauad ja projektor (näitame arvutist materjali). Alternatiiviks pakume võimalust teha koolitust True Pilates Estonia stuudios (Tartu mnt.43 / Fr.R.Kreutzwaldi 24, Tallinn), kuhu mahub 50 inimest.

HIND (september-detsember 2016):

-- Kuni 20 inimest: 500€+km.
-- 21-50 inimest: 950€+km.
-- 51-100 inimest: 1500€+km.
-- 100-500 inimest: 3500+km.

*Hinnad on Tallinna piires. Tallinnast väljaspool lisandub kütusekulu ja iga lisatunni eest 75€ +km.

Lisainformatsioon:

Britt Kalbus
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
+372 555 35 057